Sissi,mladá císařovna

6. prosince 2008 v 21:27 |  Filmy o Alžbětě
Sissi, čerstvě provdaná za rakouského císaře, si u panovnického dvora jen těžko zvyká. Matka Franze Josefa, arcivévodkyně Sofie, klade totiž velký důraz na společenskou formu chování a když se Sissi narodí dítě, Sofie se rozhodne převzít jeho výchovu do svých rukou. Sissi je tím tak pobouřena, že odcestuje ke svým rodičům do Possenhofenu. K napětí dojde znovu, když Sissi odmítne přijmout maďarskou delegaci. Vůdce delegace, hrabě Andrassy však přesvědčí Sissi o nutnosti pomoci Maďarsku a Sissi konečně přejímá také politickou odpovědnost. Po úspěšných diplomatických jednáních se Sissi a Franz Josef vydají do Budapešti, kde má být císařský pár korunován na maďarského krále a královnu.

Úspěšné pokračování trilogie o císařovně Alžbětě,je velmi krásný díl.Je velmi zajímavé,sledovat život Sisi přímo na DvD.Je sice velmi zidealizovaný,jako předchozí díl,ale i tak má své kouzlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 EVA KIZYMOVÁ EVA KIZYMOVÁ | E-mail | 7. března 2016 v 19:23 | Reagovat

poradíte mi mám ceLou třídílnou serii sisi,ale druhý díl jsem půjčila a už mi ji nevrátily dá se ještě 2 díl někde sehnat je to s herečkou romy schnajderovou díky za radu zdravím K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama